Wifi/internet

Küsimusi? Probleeme?
Suletud
korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Wifi/internet

Postitus Postitas korsakoff » 26 Nov 2011, 17:50

Tervist sihuke probleem, et kui ma wifiga xbox live lähen on kõik OK, aga kui ma samalajal tahan ka arvutis netis olla, siis ei saa tuleb ette et nett oleks nagu maas. Vastupidi on ka, et kui olen arvutiga netis ja tahan xboxi-ga minna live, siis samuti vahest saab vahest ei saa, aga ühendus on maru aeglane ja näiteks mingit mängu mängides xboxi-ga võrgus viskab kohe jälle välja(xbox live ühendus katkeb). Pmst kasutan Speedtouch THOMSON ST780. Ja veel niipalju, et üldse xboxi-ga võrku sain, pidin arvuti MAC aadressi xboxi panema, mudu võrku sisse ei saanud. Äkki keegi oskab aidata mida tuleks kruttida et asi korda saaks.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas tomtom » 27 Nov 2011, 12:07

mIs ühendus ja kes on neti teenuse pakkuja??
HatchedNeptune

korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas korsakoff » 01 Dets 2011, 22:56

tomtom kirjutas:mIs ühendus ja kes on neti teenuse pakkuja??
Suhteliselt aeglane selline 200-400kb/s download ja kuskil 100-ga upload. Teenuse pakkuja on ecorex, suht sihuke tundmatu :D

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas tomtom » 02 Dets 2011, 10:16

korsakoff kirjutas:
tomtom kirjutas:mIs ühendus ja kes on neti teenuse pakkuja??
Suhteliselt aeglane selline 200-400kb/s download ja kuskil 100-ga upload. Teenuse pakkuja on ecorex, suht sihuke tundmatu :D
noo 200-400 on vist vähe et saada püsivat ühendust livega ja kindlasti ei saa selle ühendusega mängida kuid võin eksida
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas Jack » 02 Dets 2011, 15:12

Tal siis 2-4megane nett.
Live jaoks piisab. Aga netis surfamiseks ja mängimiseks samal ajal... küsitav kuid peaks täiesti ok olema kui just youtubes videosi ei hakka vaatama.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas korsakoff » 05 Dets 2011, 14:13

jah seda ma mõtlen ise ka, et ta peaks nagu laskma arvutis netti, kui xboxiga olen wifis juba, aga üldse ei taha lasta näitab, et lehekülg on maas vms. :(

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas tomtom » 06 Dets 2011, 10:33

korsakoff kirjutas:jah seda ma mõtlen ise ka, et ta peaks nagu laskma arvutis netti, kui xboxiga olen wifis juba, aga üldse ei taha lasta näitab, et lehekülg on maas vms. :(
Paljudel ruuteritel laseb teha nagu erladi reegli modemi setingutes, kui saad siis proovi see teha ja pane ka UPNP peale
HatchedNeptune

korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas korsakoff » 07 Dets 2011, 21:28

tomtom kirjutas:Paljudel ruuteritel laseb teha nagu erladi reegli modemi setingutes, kui saad siis proovi see teha ja pane ka UPNP peale
Naljakas nüüd on üldse nii, et ei lase ruuteri lehele minna, täiesti lambist ütleb, et leht maas vms. Lülitasin ka ruuteri välja, tegin reseti ja proovisin, ikka ei lasknud. Proovisin teist speedtouch ruuterit, arvutil võtsin maha tulemüüri ja ikka ei lasknud. :-\

korsakoff
Algaja
Algaja
Postitusi: 53
Liitunud: 09 Okt 2011, 15:25

Re: Wifi/internet

Postitus Postitas korsakoff » 09 Dets 2011, 18:17

Hea uudis, sain tagasi sisse oma ruuteri lehele. Panin seal mingid seaded, enablesin UPnP- mis oligi muidu juba enable vist :D. Taastasin konsoolil tehase algseaded(network), panin wirless networki alla basic settings ja seal panin manual. Vaatasin arvutist oma gateway,ip jne.. Ip aadressiks konsooli panin gateway, aga viimase numbri muutsin 1-lt 11-le(kuskilt lugesin xbox'i lehelt) gateway panin tavalise gateway ja subnet vms võtsin ka arvutist. Seejärel tegin ruuterile resa ja imekombel saan nüüd olla korraga nii arvutis netis, kui ka xboxi-ga võrgus mängida, ja mac aadress ei pea olema enam arvuti oma. Seega teema Lukku! ;)

Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist