ubdate error

Küsimusi? Probleeme?
Suletud
stiven9
Algaja
Algaja
Postitusi: 69
Liitunud: 23 Aug 2011, 21:14

ubdate error

Postitus Postitas stiven9 » 06 Okt 2011, 17:37

Tere!
küsimus siis järgnev.
et ma tegin endale fifa 12 ja panid selle xbox si ja tuli ette et kas teeme ubdate ma mõttlesin et mis seal ikka et teeme ära ja siis hakkas tegema ja kohe tuli mingi error et mine kuhugi xbox/support
et kas keegi oskaks mind aidata et kuidas ma saan oma xbox korda et keegi on rääkinud et selle tõttu on ka kodustamine maha läinud ja kodustada enam ei saa et küsimus kas see vastab tõele .
tänades ette .kui vales kohas siis vabandan =p~

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: ubdate error

Postitus Postitas henz22 » 06 Okt 2011, 18:07

stiven9 kirjutas:Tere!
küsimus siis järgnev.
et ma tegin endale fifa 12 ja panid selle xbox si ja tuli ette et kas teeme ubdate ma mõttlesin et mis seal ikka et teeme ära ja siis hakkas tegema ja kohe tuli mingi error et mine kuhugi xbox/support
et kas keegi oskaks mind aidata et kuidas ma saan oma xbox korda et keegi on rääkinud et selle tõttu on ka kodustamine maha läinud ja kodustada enam ei saa et küsimus kas see vastab tõele .
tänades ette .kui vales kohas siis vabandan =p~
1. Su konsool pole kodustatud.
2. Su konsool on/oli ilmselt flashitud.
3. Jah see on võimalik, et update flashib su firmware üle ning nüüd sa ei saa enam piraatmänge mängida.
4. See pole FIFA 12 süü.

ssander
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 234
Liitunud: 24 Apr 2011, 10:39

Re: ubdate error

Postitus Postitas ssander » 06 Okt 2011, 18:51

Korda saad sa ta niimoodi, et paned selle update'i USB'i pulgale ja teed selle lõpuni. Ilmselt on sul flash maas niiet selle pead ka uuesti tegema.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: ubdate error

Postitus Postitas dreysebud » 07 Okt 2011, 06:44

Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

stiven9
Algaja
Algaja
Postitusi: 69
Liitunud: 23 Aug 2011, 21:14

Re: ubdate error

Postitus Postitas stiven9 » 07 Okt 2011, 14:21

Okei jah saan nüüd aru et.
aga mul pole ühtegi sihukest usb mida minu xbox tunnistaks et keegi on rääkinud et saab ka nimodi et teed mingi uue pira mänu ja paned sisse siis ta teeb selle lõpuni:D
kui saab nii siis aidake et kuidas ma saan seda korda teha .
Nagu ma aru saan on et on vaja ta rääkis mulle et saab aga ta ei te täpselt et ta rääkis et need
verbtime sobivad selle ubdate jaoks et kas ma võin teha mängu või teen ma mingi plaadi kuhu panen ma ubdate peale või siis kust ma selle ubdate saan tõmmata ültse et ei saa nagu eriti aru sellest värgist et kuidas ma siis teeks selle .et rääkige palun see mulle puus ette punaseks :D
tänades ette .
Vabandage et vale teema aga ma ei saanud sinna teha ma tegin sinna ka postituse aga keegi ei vaata seda vana teemat et tegin siis vabandage aga mida rohkem seda uhkem . :D

stiven9
Algaja
Algaja
Postitusi: 69
Liitunud: 23 Aug 2011, 21:14

Re: ubdate error

Postitus Postitas stiven9 » 07 Okt 2011, 14:24

Aga mull on ju nimodi et kui ma nüüd xbox si käima panen siis tuleb kohe see ubdate error ette et kas selle ma saangi nimodi ära et panen ubdate cd peale ja panen xbox si ja hakkab ubdate tegema . :-\

stiven9
Algaja
Algaja
Postitusi: 69
Liitunud: 23 Aug 2011, 21:14

Re: ubdate error

Postitus Postitas stiven9 » 07 Okt 2011, 23:01

Mind pole enam vaja aidata sedt mull teeb üks tuttav 30 euriga korda ning flashib ka uuesti :D

Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist