Uus ostetud mäng kriimustatud

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
virutalcd
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Veebr 2011, 21:04

Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas virutalcd » 07 Veebr 2011, 21:13

Ostsin täna endale Xboxi ja esimene õnnetus polnud just kaugel. Kaks tunnikest sain Battlefield Bad Company 2-te mängitud, kui proovisin konsooli natuke ümber tõsta. Xbox lasi kohe kuuldavale mingi käriseva hääle. Võtsin CD välja ning see oli päris korraliku kriimu endale peale saanud- plaat katki.
Tahtsin küsida, kas pean nüüd mängu uuesti ostma või on ka muid võimalusi selle tagasi saamiseks? Originaalkarp ja kõik muu selline on olemas. Mõtlesin, et ehk saab kuidagi läbi XBOX Live seda uuesti tõmmata, ilma, et peaksin raha kulutama.
Parimat, Chris.
Viimati muutis dreysebud, 07 Veebr 2011, 21:53, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: teema pealkiri peab olema sisuga vastav

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Probleem

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Veebr 2011, 21:30

virutalcd kirjutas:Ostsin täna endale Xboxi ja esimene õnnetus polnud just kaugel. Kaks tunnikest sain Battlefield Bad Company 2-te mängitud, kui proovisin konsooli natuke ümber tõsta. Xbox lasi kohe kuuldavale mingi käriseva hääle. Võtsin CD välja ning see oli päris korraliku kriimu endale peale saanud- plaat katki.
Tahtsin küsida, kas pean nüüd mängu uuesti ostma või on ka muid võimalusi selle tagasi saamiseks? Originaalkarp ja kõik muu selline on olemas. Mõtlesin, et ehk saab kuidagi läbi XBOX Live seda uuesti tõmmata, ilma, et peaksin raha kulutama.
Parimat, Chris.
Nu tõsiselt kuidas teil see õnnestub? Ma juba vana ning pidevalt unustan plaadi sisse kui xboxi transpordin aga siiani pole õnnestunud ära kraapida.

Enivei mis juhtunud see juhtunud. Eks edaspidi oled ettevaatlikum, kui xboxi liigutad siis soovitatakse dvd plaat välja korjata eelnevalt. Tundub et see soovitus peab paika. tagantjärele aga kui Sul on installitud mäng xboxi ja plaat ära autendib ennast et tegu õige plaadiga siis peaksid ilusasti mängida saama.
Aga plaati saad korda kui saadad plaadi lihvimisesse. Kui ise ei oska pane foorumisse kuulutus ülesse, keegi teeb Sulle mingi tasu eest ära. Jack vist vahepeal pakkus sellist teenust.

Ahjaa lisaks veel, nimelt väidetavalt olla ka eestis võimalik oma mängule poest kindlustust juurde osta. Kui palju see maksab ja kas seda pakuvad kõik poed või ainult üksikud seda ma kahjuks ei tea.. et kui plaadile kriim peale või plaat muudmoodi katki siis vahetavad välja.

Igaljuhul hetkel pole sul muud kui et kindlasti keegi lahke kas juhendab sind kuidas dvd plaadiga käituda või siis pane kuulutus et soovid sellist teenust. Kusjuures võid uurida äkki eestis mõni pood pakub ka nn. parandamis teenust.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem

Postitus Postitas tomtom » 07 Veebr 2011, 21:36

Aga miks sa töötavat konsooli siis ümber hakkasid tõstma?? :-$
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem

Postitus Postitas DasMonx » 07 Veebr 2011, 21:42

urhh... konsool loeb plaate kuskil 16 korda kiiremini kui tavaline CD mängija... ehk see ei ole kunagi hea mõte sellist asja lugemise ajal liigutada... sama on ka kõige muuga, mitte ainult xboxiga

ja see on ka microsofti manualis kirjutatud: A console can scratch disks if moved while it's working!
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Probleem

Postitus Postitas dreysebud » 07 Veebr 2011, 21:48

Suht tüüpiline viga. Kunagi ei loeta manuaali ega mõelda. Samuti ei loetud ka Foorumi reegleid. Näiteks nagu teema pealkiri peaks olema sisuga vastav :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

mode
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 904
Liitunud: 16 Juul 2010, 10:17
Asukoht: Tallinn, Kakumäe

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas mode » 07 Veebr 2011, 22:04

virtualcd, saatsin sulle PS-i! :)

Kasutaja avatar
windwalks
Liige
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:10
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas windwalks » 07 Veebr 2011, 22:11

sõbral juhtus sama asi Uusima Guitar Heroga mis ta just oli ostnud...
Ja viskas põhimõtteliselt selle plaadi minema.

Muidu uutel xbox slimmidel on draivi peal isegi kleeps alguses ostes, kus on kirjas, et do not move console while playing vms...

Olen täheldanud muidu, et kui unustad plaadi sisse ja rändad siis oma xkastiga ringi, et siis ei ole kordagi midagi juhtunud mul vähemalt oma slimmiga.
"Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära !"
Pilt

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas tomtom » 07 Veebr 2011, 22:14

Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda xkastiga ringi rändama??
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
windwalks
Liige
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:10
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas windwalks » 07 Veebr 2011, 22:22

tomtom kirjutas:Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda xkastiga ringi rändama??
Neid põhjuseid võib ju tuhandeid olla. Alates sõbra poole mängimisest kuni selleni, et viid kellegile hooldada ükskõik mis eesmärgil ja unustad ikka ju vahetevahel plaadi sisse?
"Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära !"
Pilt

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas tomtom » 07 Veebr 2011, 22:38

windwalks kirjutas:
tomtom kirjutas:Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda xkastiga ringi rändama??
Neid põhjuseid võib ju tuhandeid olla. Alates sõbra poole mängimisest kuni selleni, et viid kellegile hooldada ükskõik mis eesmärgil ja unustad ikka ju vahetevahel plaadi sisse?
Selge sain lihtsalt valesti aru arvasin et vaja kogu aeg siis liigutada kui box töötab aga ega kui box ei tööta ei tohiks ka plaadiga midagi pm juhtuda olen isegi nii liigutanud kuna elan 2 erinevas linnas
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas UnoSiin » 07 Veebr 2011, 22:39

windwalks kirjutas:
tomtom kirjutas:Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda xkastiga ringi rändama??
Neid põhjuseid võib ju tuhandeid olla. Alates sõbra poole mängimisest kuni selleni, et viid kellegile hooldada ükskõik mis eesmärgil ja unustad ikka ju vahetevahel plaadi sisse?
Täiendame küsimust :
"Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda TÖÖTAVA xkastiga ringi rändama??"

Kasutaja avatar
windwalks
Liige
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:10
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas windwalks » 07 Veebr 2011, 22:47

No see on veidi debiiline tõesti, eriti just lõpplahenduse poolest(see mis sinu plaadiga juhtub).
Aga need asjad juhtuvadki tavaliselt mõtlematult, näiteks sõber minupool kunagi oma Guitar Hero ära rikkus, siis ta liigutas "TÖÖTAVAT" xboxi sellel põhjusel, et jäi teleka vaatevälja ette küljepealt, kui mitmekesi istud ja mängid, vaatad või mida iganes.

Või keegi saab just uue konsooli ja proovib töötamise ajal kuidas ilusam välja näeb? :D
Aga vähemalt saad oma õppetunni ja enam arvatavasti nii ei tee ;)
"Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära !"
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Veebr 2011, 23:23

tomtom kirjutas:Ma ei saa sellest aru miks sa peaksid enda xkastiga ringi rändama??
Minu senised rändamised:

1. Kolisime teise kohta. (unustasin Halo Reach plaadi sisse kogemata, aga jumal tänatud miskit ei juhtunud)

2. Kolisin xboxi ühest toast teise. (seekord võtsin plaadi välja) :)

3. Ja siis mitu korda olen xboxi liigutanud kuna on vaja olnud USB pesa kallale pääseda. Päris tihti olen unustanud jälle plaadi sisse. Mitmel korral lausa töötava xboxiga. Seni (sülitan kolm korda üle vasaku õla) pole midagi juhtunud..

Nii et neid olukordi ikka leidub kui on vaja liigutada. :)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Uus ostetud mäng kriimustatud

Postitus Postitas Kkiks » 08 Veebr 2011, 00:15

Mul oli naljakas lugu xboxiga. Nimelt vend t6stis xboxi laua peale samalajal kui t66tas , aga xbox l6i t2pselt ennem t6stmist plaadi v2lja.Slimmil see ultra sensitive nupp ja sealt l2ks pihta . Vedas:D
Football , a way of life

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist