Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

xbox360live
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Juun 2009, 13:40

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas xbox360live » 11 Juun 2010, 21:26

dreysebud kirjutas:Isegi hiljem mõtlesin, et oleks võind enda postituse esimeseks lihtsalt panna ja siis hiljem see fake postitus. Kuid vahet pole. Teema pigem läheks ikka korralikult edasi pealkirjaga vastavalt :)
Mis diktatuur siin kuramuse foorumis valitseb?
Ma tahaks teada kust kuradist võttis kasutaja dreysebud endale õiguse minu teema tulevase GTA kohta enda moodi ümber kirjutada ja sisuliselt oma teemaks teha!? Minu teema ei olnud mingisugusteks naeruväärseteks oletusteks, minu teema oli konkreetsest GTA-st mitte spekulatsioonideks.
GTA tuleb, ainult oodake!
GRINGO

l3gion
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Apr 2010, 21:07
Asukoht: Pärnu

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas l3gion » 11 Juun 2010, 21:30

Nõme jah kui hakatakse teiste asjadega majandama aga äkki see ameerika sõber saab sulle mõne pildi gameplayst anda ja me kõik oleks rahul.. Uus GTA tuleb kindlasti, tulematta see ei jää kindlasti :)
Pilt
Pärnust
MSN: freedo1l@hotmail.com
Mobla: 56336142

OMGitsTheNOOB
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Aug 2009, 10:21

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas OMGitsTheNOOB » 11 Juun 2010, 23:26

Esiteks,kui mingi gta või mingi muu kuulsama minevikuga mäng välja tulemas on,siis on seda alati vähemalt aasta ette teada ,sest usakad ei oska midagi müüa ilma reklaamita,(isegi lahingus lastavaid kuule,kuna teadupärast valanguga sitt tabada).Näitex toox gears 3,millest räägiti ammu,aga live tuli trailer alles kuu-kaks tagasi.Seni kui sul pole miskit oma jutu kinnituseks väja käia,ntx gameplay pildid nädala jooksul,pean su juttu lihtsalt järgmiseks külanaiste mõttetux mullix. to l3gion gta tuleb ikka,kas lisa vanale või uus,kui enne pankrotti ei läe,aga ilma mingi reklaamita ei tule miskit. Mis puutub drey`se tehtud teema muutusse ,siis on tal selleks modena õigus järgides reegleid ja oma õigustunnet,et iga loll ei muliseks siin mõttetut mulli

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas DasMonx » 12 Juun 2010, 09:11

hannesvi kirjutas:Mis puutub drey`se tehtud teema muutusse ,siis on tal selleks modena õigus järgides reegleid ja oma õigustunnet,et iga loll ei muliseks siin mõttetut mulli
+1
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

l3gion
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 05 Apr 2010, 21:07
Asukoht: Pärnu

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas l3gion » 12 Juun 2010, 11:55

Mina olen seni erapooletu kui mingeid pilte või asju pole, ei hakka kohe karjuma ,et "fake" jne. sest äkki tõesti on tal mingeid pilte võimalik saada ( mis on muidugi suht võimatu aga noh , elame, näeme)
Pilt
Pärnust
MSN: freedo1l@hotmail.com
Mobla: 56336142

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas xb0x » 12 Juun 2010, 14:20

xbox360live kirjutas:
dreysebud kirjutas:Isegi hiljem mõtlesin, et oleks võind enda postituse esimeseks lihtsalt panna ja siis hiljem see fake postitus. Kuid vahet pole. Teema pigem läheks ikka korralikult edasi pealkirjaga vastavalt :)
Mis diktatuur siin kuramuse foorumis valitseb?
Ma tahaks teada kust kuradist võttis kasutaja dreysebud endale õiguse minu teema tulevase GTA kohta enda moodi ümber kirjutada ja sisuliselt oma teemaks teha!? Minu teema ei olnud mingisugusteks naeruväärseteks oletusteks, minu teema oli konkreetsest GTA-st mitte spekulatsioonideks.
GTA tuleb, ainult oodake!
Kus su pildid siis on???? Pidid siin hakkama pilte jagama?! =))

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas Shade » 14 Juun 2010, 08:47

Xbox360live:
inimene ikka ei suuda mõista, et keegi tema vägev ameerika sõbradst beta/alfa tester ajab sulaselget saasta.
Võta asja nüüd nii:
Oletame et Rockstar teeeb uut GTA-d, seda pole announcitud, pole mingit infot jagatud kellegile. See on põhimõtteliselt väga tugev firma ja äri saladus (kõik mängu tootjad on konkurendid, seega äri saladuse lekitamine on kuritegelik ja samamoodi ka firmale kahjulik). Ja siis järsku antakse ilma announcimatta mingitele testijatele võimalus et väikestes foorumites võite rääkida. Camoon kui kiirelt see suurde meediasse lekib?

Kogu su jutt on totaalne jama ja täiesti loogika vastane. Enne ei ole nime ega midagi mõttet siin välja käija kui Rockstar ise ei ütle seda.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas Juss90 » 20 Juun 2010, 23:56

Erinevalt mõnedest teistest kasutajatest, sooviks ma küll näha midagi sarnast San Andreasele. See gang wars teema sobis mulle väga. :P
Pilt

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas UltimateGamer » 21 Juun 2010, 07:39

Jeaps, tahaks mingit neegri teemat, sanis oli suht sitt graafika, aga no uus gta vöiks ka san andreases olla.. Parem graafika, paremad autod, paar linna juures. Los santose asemel Los angelas, san fierro asemel san fransisco jne..
Storys vöiks ka vähemalt paarsada missioni olla, tuleks hea pikk pela. :)

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas Censored » 21 Juun 2010, 08:49

San oli minu arust üks parimaid GTA-si. Graafika graafikaks - see aeg kui see välja tuli, oli see ju täiesti normaalne graafika. Tegemist oli ikka päris palju San Andreases.
Siiski tahaks enne Vice City-t uuesti näha ja siis mingi ghetto teemat.
Pilt

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas dreysebud » 21 Juun 2010, 09:13

Võiks taoline teema aga juures olla, et mängus su käitumine või edu missioonides mõjutab mängu käiku ja lõppu :D Ja võimalusi võiks juures olla, et kui sõidad ikka 100-ga maja seina sisse siis tagajärjed nagu ikka, seinas suur auk või nii :D Nalja saaks rohkem ja põnevam :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas Censored » 21 Juun 2010, 10:10

Yepp.
Kui oleks mitu mängu stoorit/lõppu, siis oleks ka pärast jälle midagi teha. Majad võiks laguneda nagu Bad Companys :D See läheks vist päris hulluks ära :))
Pilt

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas UltimateGamer » 21 Juun 2010, 10:12

Võiks nii olla, et saad siseneda ükskõik mis majja. :)

Kasutaja avatar
MatuFxx
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 530
Liitunud: 08 Apr 2009, 17:33
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas MatuFxx » 22 Juun 2010, 10:33

UltimateGamer kirjutas:Jeaps, tahaks mingit neegri teemat, sanis oli suht sitt graafika, aga no uus gta vöiks ka san andreases olla.. Parem graafika, paremad autod, paar linna juures. Los santose asemel Los angelas, san fierro asemel san fransisco jne..
Storys vöiks ka vähemalt paarsada missioni olla, tuleks hea pikk pela. :)
1) Sani graafika oli ülihea, arvestades et mäng lasti välja aastal 2004.
2) See San Fierro oligi San Fransisco, lihtsalt nimed ei tohtinud ühtida mängus ja päris maailmas.

Teemasse ka, see gang wars võiks tõesti tagasi tulla, lisaks kohe kõvasti tegevust, samuti oleks lahe kui majad puruneksid veits rohkem. Mu arvates astus gta4 veits ämbrisse sellega, et tehti liiga hall mäng.

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Spekulatsioonid tulevase GTA kohta

Postitus Postitas UltimateGamer » 22 Juun 2010, 10:36

Mõtlesin graafikat praaeguse aastaga ..

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 220 külalist