Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 28 Mai 2015, 11:19

henz22 kirjutas:Oot, mangudtln, sa väitsid alguses, et võtad ühendust *nimi peidetud* Speegiga, et keegi laimab teda, aga nüüd tuleb välja, et ise oled *nimi peidetud* Speek? Päris tark inimene oled, pole ime, et kõigega vahele jääd. =))
Mina ei ole *nimi peidetud* Speek. Kuidas ma jään vahele? Seletasin ju, et see pilt on võltsing mille Karl siia postitas! Neid on nii kerge järgi teha :))
Ta muutis kõigest ühe tähe ära ainult ju. Kui ei ole mingit kindlat tõestust sul siis ole parem vait! :))

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas Hydra Tomix » 01 Juun 2015, 22:13

Lugu selline siis hetkel.

Karl oli natuke skeptiline, kui sai teada, et osta.ee keskkonnas on frain 99 hoopis Mart Speek ning pidi kandma raha *nimi peidetud* Speek kontole. Selle peale postitas ta siia ettevaatust-postituse, et teisi igaks juhuks hoiatada. Selle peale tegi Mart/*nimi peidetud*/Ott Speek kasutaja mangudtln, et proovida puhastada nime *nimi peidetud* Speek. HV foorumis (http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... fa87256857) proovis Mart/*nimi peidetud*/Ott tõestada, et Karli pilt on töödeldud, kuigi pildil on selgelt näha, et just Mardi/*nimi peidetud*/Oti "tõestus" on töödeldud. Tema pildil on t täht liiga kaugel.
Pilt
(Esimene on minu enda koostatud kiri iseendale, teine on Karli pilt, kolmas on Mardi/*nimi peidetud*/Oti pilt)

Ausalt öeldes ei leia ma mingit põhjust, miks peaks Karl valetama. Ma ei väida, et Mart või *nimi peidetud* Speek on kindlalt pettur(id), aga kahtlane/-sed küll.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas henz22 » 01 Juun 2015, 22:29

Täiesti uskumatu inimloom ikka. =)) Väga huvitav nähtus ülirumala inimese näol. #-O

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 02 Juun 2015, 09:33

Niisiis et *nimi peidetud* on Mart/Ott?

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas Hydra Tomix » 02 Juun 2015, 16:39

Tundub nii jah

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 03 Juun 2015, 15:10

Hyda või mingi muu mode või admin kas oleks võimalik ära võtta see negatiivne tagasiside,ma ei osta mängu petturi käest ja see ilmaasjata pandud järelikult.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 03 Juun 2015, 16:03

karlpilden23 kirjutas:Niisiis et *nimi peidetud* on Mart/Ott?
ei ole

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 03 Juun 2015, 16:05

henz22 kirjutas:Täiesti uskumatu inimloom ikka. =)) Väga huvitav nähtus ülirumala inimese näol. #-O
arva mis tahad kui soovid, ausalt öeldes täiesti mõttetu vaielda selle asja pärast enam siin
huvitav ja mis see andis siis et sellisest tühjast asjast kohe nii suurt asja teete?
otseselt minu äri sellest kindlasti häiritud pole

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas henz22 » 04 Juun 2015, 08:40

karlpilden23 kirjutas:Hyda või mingi muu mode või admin kas oleks võimalik ära võtta see negatiivne tagasiside,ma ei osta mängu petturi käest ja see ilmaasjata pandud järelikult.
Negatiivne eemaldatud, sest tehingust ära ütlemine on põhjendatud.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid

Postitus Postitas mangudtln » 15 Juun 2015, 08:26

FUNERAL kirjutas:Eino, minul oli selgelt ümbriku peal kirjas ta nimi ja nõmmel olev aadress. Ja kui sa tema kohta seal algses postis loed. Ta osta kasutaja on Frain99. Täpselt see sama, millele ma ostas raha üle kandsin, pangaülekannet ta teha ei tahtnud ning pani spec. minu jaoks ostasse müüki selle ja et ma sealt selle ostaks ja teeks talle osta.ee e-kontole selle ülekande. Imelik.

https://www.youtube.com/watch?v=SMGJpp5j-S8" onclick="window.open(this.href);return false; - Siin ka video, kus tast pealtnägijas juttu on.
Antud video on juba aegunud seoses selle aasta alguseses hakanud kehtima uue karistusseadustikuga! Mul tühistati üldse ära need piraatluse kohta kehtivad paragrahvid, sest uue karistusseadustiku järgi oli tegemist ainult väärteoga, aga isegi väärtegu ei saadud panda teatud põhjustel. Samuti see tegelane kes seal mingist raamatutest räägib video lõpus - sellele on juba ammu raha tagasi makstud! Väga paljud kuriteod mille eest mind karistati on nüüd ainult väärteod. Harju maakohtult sain kohtumääruse kus on kõik kirjas!

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Juun 2015, 13:20

Oluline info!

Antud nimega isik, kelle nime siia teemasse paluks enam mitte kirjutada, kirjutas mulle ning väidetavalt on meie poiss Speek varemgi kasutanud seda nime, kuhu pidi Karl raha saatma. Nagu varemgi öeldud, ei ole Speek midagi petnud, aga ajakirjanduse tõttu on halb nimi külge jäänud. Tegutseda Mart Speekiga ettevaatusega.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 15 Juun 2015, 15:16

Hydra Tomix kirjutas:Oluline info!

Antud nimega isik, kelle nime siia teemasse paluks enam mitte kirjutada, kirjutas mulle ning väidetavalt on meie poiss Speek varemgi kasutanud seda nime, kuhu pidi Karl raha saatma. Nagu varemgi öeldud, ei ole Speek midagi petnud, aga ajakirjanduse tõttu on halb nimi külge jäänud. Tegutseda Mart Speekiga ettevaatusega.
No vot teete siin süütutest isikutest ka petturid? Süüdista parem selles seda xbox.ee kasutajat karlpilden23 kes nii tegi! Igastahes minu palvele,et ta kustutaks selle isiku nime ta ei reageerinud!

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Juun 2015, 22:34

Juhtkonna otsus on selline, Speek.

mart_tln
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 423
Liitunud: 13 Veebr 2014, 17:08
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mart_tln » 16 Juun 2015, 11:58

kergem oleks ju selle isiku nimi siit foorumist lihtsalt eemaldada

zepo
Algaja
Algaja
Postitusi: 81
Liitunud: 13 Juun 2012, 23:43
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas zepo » 19 Aug 2015, 23:12

On ikka inimesed =)) Mõndadele vaatad otsa ja mõtled kuidas ta üldse kedagi petta julgeb :)) :pop: :))

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist