Pokker

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Pokker

Postitus Postitas skeezer » 08 Juun 2011, 11:02

Kuna Eestit on vallutanud tõsine pokkeribuum, siis mõtlesin,et uurin natukene misssugused kokkupuuted on xboxslastel pokkeriga.
Kas sina oskad pokkerit mängida? Millised on sinu kokkupuuted pokkeriga- mängid niisama sõpradega või käid lausa netis online pokkeritubades mängimas ja lisaraha teenimas? Usud sellesse, et tänapäeval on võimalik üksnes pokkerit mängides väga edukalt ära elada? Või hoopis mängivad sul sõbrad pokkerit, aga sina vaatad pealt, sest ei jaga mängust ööd-ega mütsi?
Viimati muutis skeezer, 08 Juun 2011, 11:07, muudetud 1 kord kokku.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Pokker

Postitus Postitas Jack » 08 Juun 2011, 11:06

Kokkupuuted olemas. Jään ikka viimaste sekka või võidan kui mängin sõpradega. Omast arust oskan hästi lugeda inimesi ja arvata kaarte mis neil käes on või arvata kaarte mis nemad arvavad, et mul käes on.
Kuid ei tõmba see mäng eriti. Seega ei mängi, ega ei vaata pealt. Thank god.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Pokker

Postitus Postitas Censored » 08 Juun 2011, 11:09

Kunagi kui vabaaega rohkem oli, siis mängisin Pokerstarsis "mänguraha" peale ja ütleme nii et tegelikult läks suhteliselt edukalt. Mingisugune iga nädalane turniir oli kus oli kümneid tuhandeid osalejaid ja ma sain esimese 200 hulka kohe esimesel korral. Mingi aeg mängisin ja siis jäi katki see, aga vaikselt üritan meelde tuletada asju jälle :D
Pilt

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Pokker

Postitus Postitas Cessu » 08 Juun 2011, 11:11

Pole kunagi mängind ja ei huvita ka. Õnneks mul pole sõpru kes sellest mängust huvitatud. Kaks sõbrannat on küll kes on käinud mängimas ja onlines mängind ja päris hästi tuleb välja neil :P Üks tuttav on, kes reaalselt teenibki elatist sellega - päris hästi elab muidu. Not my cup of tea! ;)

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Pokker

Postitus Postitas skeezer » 08 Juun 2011, 11:12

Ma ka kunagi mägisin rohkem kuna siis endine elukaaslane tegeles sellega ja tema teenib siiamaani leiba ainult sellega. Isegi suhteliselt edukalt Eesti mõistes.

Ise pean end keskmiseks mängijaks, mõnikord panen küll pange, aga üldiselt saan hakkama. Turnasid meeldib sõpradega mängida ning onlines olin rohkem selline sit-n-go taguja.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Pokker

Postitus Postitas DasMonx » 08 Juun 2011, 12:46

Ma olin mingi aeg väga kõva käsi selles...
nädalas 12tundi läks pärislaua taga istudes.
kõik tõenäosused välja arvutada jms
ja päris tublisid numbreid tasku pannud
online's ainult natukene mängurahaga mänginud ei oska selliselt mängida :D

mulle ikka meeldib nägusid teha, ja teiste näppe jälgida

algajate peal on eriti lihtne põhiemotsioonidega mängida/vaadata :D täpselt nagu raamatut loeks :D

ka üks minu sõber on elukutseline mängija :) mina panin ta kaarte taguma ja teenib ikka päris tublisti ... vahel ka rohkem kui mina kuus >.<

ma nüüd ei ole mingi ca 2a korralikult mänginud et ikka tublisti roostes :D
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Pokker

Postitus Postitas UnoSiin » 10 Juun 2011, 08:39

Aeg ajalt telgel...huvitun pigem psüholoogilisest poolest pokkeris ehks isi lugemisest...päris osav olen kohati petmises ja teise arvamises...Pole nüüd kaua mänginud samas ka muud tegemises sunnivad takka...kuid sai mingi2h tagasi ka päris korralikult sellega joogi raha teenitud...

...mingi hetk mõtlesin et äkki peaks ülikoolis ülesse võtma et siis kindlasti aega ja siis ei pea tööle minema aga nuh aega tõesti pole

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Pokker

Postitus Postitas skeezer » 10 Juun 2011, 08:55

Aega võtab see tõesti palju-palju, lisaks peab ka väga kindel närvikava olema.. selles suhtes, et ei tohi iga kaotust hinge võtta ja endast välja minna.
Rõõza ja roosa

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist