xbox live ühendamisega probleem

Küsimusi? Probleeme?
Vasta
kossus
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Jaan 2013, 00:06

xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas kossus » 06 Jaan 2013, 14:45

Tere

Ostsin xboxi ja kui kasutajat sees ei ole, siis on menüüs palju rohkem asju.
bing home social games tv,movies, music apps settings.

Kui ma aga login kasutajaga sisse siis on ainult, kuigi tuleb alla, et signed in into XBOX live

Home social games,apps, settings.

Probleem ongi, et ma ei saa demosid tõmmata ja kui olen kasutaja välja loginud ja siis demo alla laadides tuleb kiri.
You need xbox live account to continue. Nii. Login siis sisse oma kasutaja mille ma olen xbox live-ga juba ühendanud. !!!!Kasutaja juures on see xbox live kiri olemas !!!
Peale seda kui olen download pannud tuleb kiri:

Sorry, there's a problem with the xbox sercive. Try again later. For help with this problem go to http://www.xbox.com/errorhelp" onclick="window.open(this.href);return false;
Status code: 800700E8

Olen proovinud kõik sealt ka ära teha. Kui ma testin xboxe live ühendust siis näitab, et kõik on korras.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status" onclick="window.open(this.href);return false; lehelt on ka ilusti kõik rohelised linnukesed ees.

Samas kui enne laenasin sõbralt xboxi siis kodus sai kõike asju teha xbox live-s TEMA kasutajaga. Kui tegin, enda oma siis ei saanud. Interneti viga ei ole. Arcade mänge saan praegu ka oma uue xboxiga kodus tõmmata.

PALUN aidake mind selle probleemiga.

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas AivarP » 06 Jaan 2013, 20:59

Foorumites kirjutatakse, et see probleem on seotud regiooniga. Su gamertag on ikka registreeritud mujale kui eestisse? Aga mõned demod on meie IP aadresside jaoks nii või teisiti lukus, vahet pole kuhu GT on registreeritud.
Pilt

kossus
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Jaan 2013, 00:06

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas kossus » 06 Jaan 2013, 21:54

AivarP kirjutas:Foorumites kirjutatakse, et see probleem on seotud regiooniga. Su gamertag on ikka registreeritud mujale kui eestisse? Aga mõned demod on meie IP aadresside jaoks nii või teisiti lukus, vahet pole kuhu GT on registreeritud.

Eestisse minu teada ei saanudki seal. Peaks olema Soome registreeritud. Või mis regiooni ma pean panema ?
Kas see regioon sõltub edaspidi millisele regioonile ma mängu pean ka ostma ?

Jah aga kui mul oli kodus sõbra xbox. Siis tema kasutajaga sai igast erinevaid demosid tõmmata. Lihtsalt kui tegin enda nimega kasutaja siis ei saa ÜLDSE temasid tõmmata. isegi pole seda kohta. ja menüüs on ka palju vähem asju. otsingumootor Bing puudub jne

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas AivarP » 07 Jaan 2013, 06:58

GT peab olema registreeritud riiki mis on Xbox Live poolt aksepteeritud. Tavaliselt soome või inglismaa. Kui soome registreerisid, siis panid "billing adress" reaalse soomes asuva aadressi koos indeksiga?
Jääb mulje, et oled GT registreerimisel midagi valesti teinud!
Kontrolli oma riik ja aasdress üle!
Pilt

kossus
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Jaan 2013, 00:06

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas kossus » 08 Jaan 2013, 02:00

ega jah. Konto teha United States asukohaga ja kõik on korras :D

Reij0
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 05 Nov 2011, 10:30

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas Reij0 » 13 Jaan 2013, 21:47

Kust ma xbox-ist seda asukohta muuta saan ? Mul sama probleem.

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: xbox live ühendamisega probleem

Postitus Postitas Sandor » 13 Jaan 2013, 22:56

Hetkel ei saa. Mingiajapärast peaks xbox.comi tekkima võimalus kontot migreerida.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist