Esimene Xbox

Küsimusi? Probleeme?
symbio
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Jaan 2011, 20:48

Esimene Xbox

Postitus Postitas symbio » 02 Jaan 2011, 20:59

Tervist

Plaanis soetada siis Xbox360 . Eelnevad kogemused puuduvad, st. ei ole omanud ühtegi konsooli . Ei teagi kohe, millist kasti omale soetada, seega loodan väheke abi. Plaanis oleks amazon.co.uk -st tellida + paar mängu. Mängimise koha-pealt nii palju, et väga hullult pelama ja mänge ostma ei plaani hakkata.

Xbox 360 250GB (250GB Hard Drive) (Xbox 360)
Xbox 360 Console (4GB Hard Drive)
Xbox 360 Elite Console (120GB Hard Drive)

Kas neil kolmel on peale kõvaketta veel mõni oluline vahe ? Millist kasti esmakasutajale soovitate ?

Ette tänades

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas wuss- » 02 Jaan 2011, 21:11

Slim-id on vaiksemad ja jahedamad ning kui väga hullult pelama ei hakka siis võta 4GB Slim või kui tahad plaate säästa siis kettaga variant ja lased sinna mängud peale.

symbio
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Jaan 2011, 20:48

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas symbio » 02 Jaan 2011, 21:41

Ma ise mõltesin Xbox 360 250GB (250GB Hard Drive) variandi peale.Tundub nagu kindlapeale minek, st. kõige uuem ja parem (?) ning amazonis hetkel hea pakkumine ka.
Sellest ei saa aru, et miks sellised kõvaketta suuruse vahed kastidel on - 4GB, 60GB, 120GB, 250GB.
Kas Xbox360 erinevate toodete vahe seisnebki kõvakettas ning lisatoodetes, st. et mingit mängugraafika erinevust jm. ei esine ?
Ja miks on amazonis osad kasutatud tooted kallimad kui uued ?

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Chaosdog30 » 02 Jaan 2011, 22:23

symbio kirjutas: Kas Xbox360 erinevate toodete vahe seisnebki kõvakettas ning lisatoodetes, st. et mingit mängugraafika erinevust jm. ei esine ?
Jah, vaid kõvaketta suuruses ning lisatoodetes on vahe.
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 03 Jaan 2011, 11:42

Neil mudelitel on vanusevahe, kõvakettavahe ja palju muud veel. Riistvara vahe on. Näiteks kahel uuel mudelil on Kinect port ja wifi kaart sees (ok ma pole hetkel kindel kas 4GB'sel oli ei viitsi vaatama ka minna). Ja varasematel versioonidel näiteks osadel on HDMI ja osadel mitte (nu vaevalt et keegi ilma HDMI'ta tahab tänapäeval xboxi veel) pluss igatsorti muud. Kõige parem sellest vahe aru saamiseks võtad kõigi nende toote specid kätte ja vead näpuga järgi (olulisemad ja lõppkasutajale mõistetavad asjad on alati üles loetud)..

Ise soovitan Sulle uut xboxi 250GB kõvakettaga (eriti kui kavatsed sinna LIVE marketplacest mänge tõmmata, muusikat ja vidoesid tõmmata või oma usb pulgalt või arvutist sinna muusikat jne laadida). Peleagei keegi ei garanteeri et 4GB paari aasta pärast ei satu sama probleemi otsa mis arcadel oli (softi uuendamiseks liiga vähe ruumi). :)

Mängudest on lihtne. Selgita välja mis maitse Sul on. Kui oled näiteks varem PC peal mänge mänginud, siis tead kas eelistad rollikaid, shootereid jne. Siis oskavad teised ka midagi soovitada..

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Kkiks » 03 Jaan 2011, 16:44

Kõige parem koht mängude vaatamiseks oleks selline site , aga kui siit midagi ei meeldi on alati hea siit foorumist küsida. http://xbox360.ign.com/university/top-xbox-games.html
Football , a way of life

symbio
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Jaan 2011, 20:48

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas symbio » 03 Jaan 2011, 18:09

Väga asjalikud vastused, tänud.
Aga nüüd siis ostmise küsimused. Kas ja kust võiks eestist leida normaalse hinnaga Xbox 360 250GB ?
Ja amazoni kohta ka veel väike küsimus - kui valida näiteks new toode, siis viskab ette mingi listi, kus siis on hinnad 195 naelast kuni 500 naelani. Miks seal sellised hinnavahed on ? Peaksid ju kõik olema uued, või mis ?

Kunagi aastaid tagasi, kui 15-17 a. vanune olin, siis sai mängitud online sellist mängu nagu ET, ainuke mäng, mis arvutis oli. Peale seda iga pole aastaid mingisuguseid mänge mänginud..nüüd jälle on kihk peale tulnud.Vahest õhtuti tahaks ikka midagi ju mängida.Mängu listis hakkaks enamasti olema kõiksugused spordimängud ( FIFA11 eesotsas) ning kindlasti üks shooter mäng ( meenutamaks vanu aegu ) .

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas wuss- » 03 Jaan 2011, 19:38

http://www.galador.ee/catalog/product/9 ... 60-premium
Hind: 261.80€ 4096.28EEK kõige odavam
OnOff-is on umbes 280€

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 00:19

symbio kirjutas:Ja amazoni kohta ka veel väike küsimus - kui valida näiteks new toode, siis viskab ette mingi listi, kus siis on hinnad 195 naelast kuni 500 naelani. Miks seal sellised hinnavahed on ? Peaksid ju kõik olema uued, või mis ?
Lihtne amazon.co.uk 's on rohkem pakkujaid kui üks. Lisaks amazonele endale pakuvad teatud kaupa ka teised firmad. Sellest ka hinna vahe. Eriti oluline on jälgida kelle pakutud kaupa ostad kui elad nendes 12's riigis kuhu amazon kaupa ilma postikuluta saadab. Kuna amazon postikulusid ei küsi, siis teisi see ei huvita kus elad ja kasseerivad ikka postikulud sisse. :) Ahjaa ja loomulikult igaüks neist küsib erinevat postitasusid..

Lisaks uutele toodetele on võimalik amazon.co.uk 'st ka kasutatud (used) asju osta. :) Jälle hinnavahe.. :)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas Kkiks » 04 Jaan 2011, 16:33

http://www.game.co.uk/Consoles/Xbox-360 ... /~r349710/

3700 kr , ja väga kiire kohaletoomisaeg.
Football , a way of life

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas wuss- » 04 Jaan 2011, 18:09

igalpool on räägitud, et game ei saada üle 1kg kaaluvaid pakke UK-st väljapoole

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 19:16

wuss- kirjutas:igalpool on räägitud, et game ei saada üle 1kg kaaluvaid pakke UK-st väljapoole
Nii on game.co.uk 's kirjas jah. "We are unable to ship orders outside of the UK over 1000g which would include all hardware orders."
http://www.game.co.uk/Help/~h9845/Despatch/Postage/

Samas pean mainima et novembris üks tuttav tellis game.co.uk'st Dublinisse Kinecti (kogu pakk kaalub üle kilogrammi), kuna kohalikud poed olid Kinectist tühjaks ostetud ning järgmine delivery pidi alles 2 nädala pärast olema. Ja ilusasti saadeti ROI'sse kohale UK'st, no kuidagi ei kuulu ROI enam UK kooseisu juba üle 60 aasta. :)

Aga kel tõsine huvi tellida UK'st siis on olemas selline koht nagu HMV (üsna tihti paremad hinnad mängudele kui GAME's). Ja seal mingeid kaalu piiranguid minu teada pole -->
http://hmv.com/hmvweb/navigate.do?ctx=3 ... ageID=3329

või otse loomulikult on olemas ka amazon.co.uk :)

Nii et kui HMV tõesti saadavab sellise postikuluga Eestisse siis täiesti normaalne. Kuna kui mina 5kg paki siit Eestisse saadan, siis see maksab 55 euri (testisin jõulude ajal ära). :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas rannu » 04 Jaan 2011, 21:54

Trantsport l2heb suht kalliks.Mul sugulane elab ROI´s ja ta saatis mulle xkasti.Ostis smyths´ist.M6tlesin et s22stan raha aga transtport l2ks 1000 eeku umbes. :(( :(( :((


Aga ma ei tea palju HMV kysib trantspordi eest.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 22:50

rannu kirjutas:Trantsport l2heb suht kalliks.Mul sugulane elab ROI´s ja ta saatis mulle xkasti.Ostis smyths´ist.M6tlesin et s22stan raha aga transtport l2ks 1000 eeku umbes. :(( :(( :((


Aga ma ei tea palju HMV kysib trantspordi eest.

Jep xboxi saatmine umbes 60 euri eestisse.. Aga kui ta SMYTHSIst ostis siis said Sa sinna juurde vähemalt 4 mängu (2 uut ja 2 vana) juurde ja 10 euro jagu sai Su sugulane poe vouchereid ka. :) Nii et sellejagu tuleb see 50-60 euri tagasi jälle. :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Esimene Xbox

Postitus Postitas rannu » 04 Jaan 2011, 23:10

Ma sain BF:BC2 ja Halo Reach ,aga need ostsin eraldi.

Voucherite kohta ei tea midagi.
Muidu IIRIMAA suht 2ge koht.
Loomaaed on Dublin haigelt suur. :D :D :D :D

(Sorry kui teemast k6rvale kaldun)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist