TASUTA KRAAM LIVES

Kõik Xbox Livega seonduv!
Vasta
Marcus
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Juul 2012, 21:17
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas Marcus » 16 Juun 2013, 18:28

Tahtsin Fable III downloadida, tuleb error: "This item isn't available from your current location". Mu LIVE on muidu "Inglismaal registreeritud", mis värk on? Olen noob, aidake.
Pilt

Kasutaja avatar
soho
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 04 Sept 2010, 22:02

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas soho » 16 Juun 2013, 18:44

Marcus kirjutas:Tahtsin Fable III downloadida, tuleb error: "This item isn't available from your current location". Mu LIVE on muidu "Inglismaal registreeritud", mis värk on? Olen noob, aidake.
Live võib ju olla UK oma , aga IP on sul ju Eesti oma .. sellepärast ongi vaja seda vpn-i vms.. ehk virtuaalset ip-d.
soho25

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas tanel3699 » 26 Juun 2013, 22:40

Spartacus Legends
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas tanel3699 » 27 Juun 2013, 20:36

kui ma nüüd õieti aru saan annab microsoft 40000 dollari väärtuses mänge ära

http://www.thetechgame.com/News/sid=479 ... h-fee.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas Riddim » 27 Juun 2013, 21:41

tanel3699 kirjutas:kui ma nüüd õieti aru saan annab microsoft 40000 dollari väärtuses mänge ära

http://www.thetechgame.com/News/sid=479 ... h-fee.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei, ei, ei. Täiesti vales pallipargis oled. See artikkel räägib hoopis sellest, et enam ei hakata indiemängude tegijatelt patchide eest raha nõudma.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas tanel3699 » 27 Juun 2013, 22:09

Riddim kirjutas:
tanel3699 kirjutas:kui ma nüüd õieti aru saan annab microsoft 40000 dollari väärtuses mänge ära

http://www.thetechgame.com/News/sid=479 ... h-fee.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei, ei, ei. Täiesti vales pallipargis oled. See artikkel räägib hoopis sellest, et enam ei hakata indiemängude tegijatelt patchide eest raha nõudma.

selge minu viga #-O
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas tanel3699 » 02 Juul 2013, 07:55

Defense Grid saab tõmmata juba
Pilt

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas trimpa » 03 Juul 2013, 22:00

soho kirjutas:
Marcus kirjutas:Tahtsin Fable III downloadida, tuleb error: "This item isn't available from your current location". Mu LIVE on muidu "Inglismaal registreeritud", mis värk on? Olen noob, aidake.
Live võib ju olla UK oma , aga IP on sul ju Eesti oma .. sellepärast ongi vaja seda vpn-i vms.. ehk virtuaalset ip-d.

Kusjuures mingi ime läbi (või on microsoft vahepeal reegleid muutnud) mina sain selle alla laadida. Live on UK aga IP Eesti oma. Varem ei saanud, aga nüüd millegipärast saan. Segane värk...
Oi kuidas varem sai jamatud - koode ja paroole sisestatud - alati oli vastuseks, et minu asukoha tõttu pole ostmine võimalik. Maksmine iseenesest seotud PayPal kontoga, kusjuures PayPali konto on ka seotud Eestiga (PayPali seotus Eestiga oligi arvatavasti põhjuseks, et maksta ei saanud, vähemalt ma arvan nii).
Täna laadisin kogemata Live kaudu ühe mängu alla, mis maksis umbes 5 naela. Kuna varem pole midagi allalaadida õnnestunud, siis vajatasingi seekord külma kõhuga stiilis next-next (niikuinii midagi ju ei juhtu).
Aga jah, täna vajutasin "telli" ja "confirm" ning oligi kõik. Ei mingeid paroole ega midagi, mäng konsoolis ja toimib. Külla aga tuli minu postkasti kaks kirja 1) XBOX Live'st ja 2) PayPal'ist.

Nüüd võib iga suvaline minu konsooli asju alla laadida, see pole ka hea. Pean miskeid turvasetinguid kohendama hakkama.
Kas kellelgi on veel konsool hiljuti "lahkemaks" läinud?

Vaat selline lugu siis minu kastiga.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas Hydra Tomix » 03 Juul 2013, 22:55

trimpa kirjutas:
soho kirjutas:
Marcus kirjutas:Tahtsin Fable III downloadida, tuleb error: "This item isn't available from your current location". Mu LIVE on muidu "Inglismaal registreeritud", mis värk on? Olen noob, aidake.
Live võib ju olla UK oma , aga IP on sul ju Eesti oma .. sellepärast ongi vaja seda vpn-i vms.. ehk virtuaalset ip-d.

Kusjuures mingi ime läbi (või on microsoft vahepeal reegleid muutnud) mina sain selle alla laadida. Live on UK aga IP Eesti oma. Varem ei saanud, aga nüüd millegipärast saan. Segane värk...
Oi kuidas varem sai jamatud - koode ja paroole sisestatud - alati oli vastuseks, et minu asukoha tõttu pole ostmine võimalik. Maksmine iseenesest seotud PayPal kontoga, kusjuures PayPali konto on ka seotud Eestiga (PayPali seotus Eestiga oligi arvatavasti põhjuseks, et maksta ei saanud, vähemalt ma arvan nii).
Täna laadisin kogemata Live kaudu ühe mängu alla, mis maksis umbes 5 naela. Kuna varem pole midagi allalaadida õnnestunud, siis vajatasingi seekord külma kõhuga stiilis next-next (niikuinii midagi ju ei juhtu).
Aga jah, täna vajutasin "telli" ja "confirm" ning oligi kõik. Ei mingeid paroole ega midagi, mäng konsoolis ja toimib. Külla aga tuli minu postkasti kaks kirja 1) XBOX Live'st ja 2) PayPal'ist.

Nüüd võib iga suvaline minu konsooli asju alla laadida, see pole ka hea. Pean miskeid turvasetinguid kohendama hakkama.
Kas kellelgi on veel konsool hiljuti "lahkemaks" läinud?

Vaat selline lugu siis minu kastiga.
Mul on just julmemaks läinud, iga väikese asja eest vaja parooli ja turvakoodi

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas snaki » 09 Juul 2013, 10:23

Kas igakuu ei pidanud 2tasuta mängu marketplaces olema w?: :D , ma peale selle spartacuse ei leidnud küll midagi
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas Riddim » 09 Juul 2013, 10:41

snaki kirjutas:Kas igakuu ei pidanud 2tasuta mängu marketplaces olema w?: :D , ma peale selle spartacuse ei leidnud küll midagi
1. juuli pakuti Defence Grid, XBLA mäng. 16. juuli tuleb Assassin's Creed II.

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas snaki » 09 Juul 2013, 10:49

Riddim kirjutas:
snaki kirjutas:Kas igakuu ei pidanud 2tasuta mängu marketplaces olema w?: :D , ma peale selle spartacuse ei leidnud küll midagi
1. juuli pakuti Defence Grid, XBLA mäng. 16. juuli tuleb Assassin's Creed II.

Kus sa seda kuupäeva infi saad?
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas Riddim » 09 Juul 2013, 11:35

snaki kirjutas:
Riddim kirjutas:
snaki kirjutas:Kas igakuu ei pidanud 2tasuta mängu marketplaces olema w?: :D , ma peale selle spartacuse ei leidnud küll midagi
1. juuli pakuti Defence Grid, XBLA mäng. 16. juuli tuleb Assassin's Creed II.

Kus sa seda kuupäeva infi saad?
Internetist.

kellon3
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 27 Juul 2013, 22:27

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas kellon3 » 27 Juul 2013, 22:30

ohoh

silent_me
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 307
Liitunud: 28 Veebr 2011, 19:20

Re: TASUTA KRAAM LIVES

Postitus Postitas silent_me » 29 Juul 2013, 10:54

augusti promode kohta veel pole midagi teada, aga inf ilmselt kohe ilmub siin:
http://majornelson.com/marketplace/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist