live kui raharöövel?

Kõik Xbox Livega seonduv!
Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wuss- » 09 Jaan 2011, 10:42

pead ikka, tasuta saad sealt nende car packide preview'sid ehk mingi 1-2 autot

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 09 Jaan 2011, 12:24

wwepoiss kirjutas: Ja maas pole see siiani mul kordagi olnud.
Ma ei tea kuidas asi varem oli. Lihtsalt 2 viimast aastat jookseb mulle xboxi, Sony (sealhulgas PS uudiseid) ja nintendo uudised. Ja üsna tihti on Sony enda poolt teadaanne et sorry PS network jälle maas. Samuti on tutvusringkonnas mitmeid PS3 kasutajaid (mõni neist omab xboxi ka), kes ikka ja jälle kurdavad facebookis et jälle maas. Vahepeal eelmine aasta oli see üsna sagedane nähtus.
wwepoiss kirjutas: PS store on lihtsam ja käepärasem kui xbox game marketplace, mingisugust läägi pole
Mul ka pole xboxi marketplaces märgatavat laagi, kui ma just lahti ei võta kataloogi kus kukub kuvama nii paarsada pilti infoga, siis võtab ikka mõne sekundikese aega.

wwepoiss kirjutas: PS3 mel on ka PS HOME kus lood oma tegelase ja seal on mitu erinevat kohta kus käija ja sõpradega lõbusalt aega veeta mängida nt piljardit bowlingut jms...

Xboxil on sellele vastu panna sellised asjad:
1. hunnik erinevaid mänge kus saad sõpradega lõbusalt aeg veeta! :) (kogu aeg tuleb juurde) :) :)
2. Siis see arcade room, kus saad oma arcade ruumi sisustada ja sõprade omi külastada ja ringi kolistada sõpradega
3. Sky Player, kus Sul on võimalik erinevate sõpradega erinevast paigust üle xbox Live virtuaalsesse ruumi maha istuda ja KOOS filmi või seepi või spordiüritusi või mida iganes vaadata (vaata kasvõi south parki koos sõpradega). Tahad paned filmi full screenile, tahad paned virtual kino screenile kus siis näed endi ja sõprade avatare ringi sebimas ja oma totakaid hüppamisi ja kätega vehkimisi tegemas.. :) Ahjaa Sky Player laseb Sul Live saateid ka hiljem vaadata, kui Sul mõni seep või film nägemata jäi.
4. Väidetavalt Kinectiga samasugune võimalus, pole testinud.
5. Kindlasti jäi midagi nimetamata.. :)

wwepoiss kirjutas: PS3 mel seegi veel miinuseks et sõbralisti maht on liiga väike,kõigest 100 kohta mis täitus minul pmst 1,5 nädalaga... :(
Mul on tunne et kas seda sõbralisti limiiti suurendatakse kogu aeg või see suureneb vastvalt Sinu reitingule. Esimese paari nädala jooksul sai mul list hops täis ja rohkem enam lisada ei saanud mõni aeg hiljem palun. Nii et hetkel pole ma limiidile vist lähedal ka mitte. Ega ma muidugi massiliselt ei lisa ka kedagi. Kui vähegi võimalik siis lisaks juba olemasolevatele tuttavatele uusi tundmatuid ma eelnevalt alati kontrollin tema ja oma mängu listi. Kui see on totaalselt erinev siis ei aktsepteeri.

wwepoiss kirjutas: Veel saab käija PS3 mega lihtsalt netis ja teha seal mida iganes,ise kasutasin netti muusika,piltide ja teemade tõmbamiseks,lõpuks oli ps3 mel mingi 200 teemat ja 100 pilti ja korralikult mussi. :)
Seega osutan ma PS3 live kasuks ;)
oot oot oot. Mis jutt see nüüd on? originaalsel PS3'l pole mitte mingisugust brauserit. Samuti xbox'il. Palun lähti häktiud moditul PS3'le võid tõesti brauseri peale toppida ja kasutada. Sama ka xboxiga (google abiks). Aga kui me räägime originaalist siis sellist asja pole kummalgi. Vastasel juhul oleks meeletus koguses juba ka viiruseid ja kasutajate nutmisi et sisse häkitud või muudmoodi *PIIP* keeratud.. Ja tuleks hakata tegelema viirusetõrjega xboxile ja PS'le jne.



NB! xboxi foorumis PS'i kiita on tegelikult sama hea kui peaga vastu seina joosta. :) Tulemus on ette etada. :)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas rannu » 09 Jaan 2011, 12:55

2. Siis see arcade room, kus saad oma arcade ruumi sisustada ja sõprade omi külastada ja ringi kolistada sõpradega
Ou Edragon ma küll ei tea v6i ma lihtsalt pime.Kas see tuleb osta?

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 09 Jaan 2011, 13:39

rannu kirjutas:
2. Siis see arcade room, kus saad oma arcade ruumi sisustada ja sõprade omi külastada ja ringi kolistada sõpradega
Ou Edragon ma küll ei tea v6i ma lihtsalt pime.Kas see tuleb osta?
Tasuta asi kõik 4 pakki on tasuta alla laetavad. Osa mänge tuleb küll osta. Aga keskkond ja muu selline ikka tasuta..

Kui Sul seda alla laetud pole siis leiad ta -> Game Marketplace -> Speciality Shop -> Game Room

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Milenko » 15 Jaan 2011, 17:48

rannu kirjutas:PS network on tasuta aga alatihti maas. See eest xbox live pole peaaegu kunagi maas.
EdragonXX kirjutas:Mitte nagu PS networki puhul et iga jumala kord kui tahad kellegagi koos mängida on network jälle maas.
dreysebud kirjutas:Täpselt. ps3-el olevat pidevalt jamasi live-ga.

Yes me kõik oleme xboxi fanboyd aga see jutt on vähe liig mis teie jutust võib järeldada PS Networki kohta. Sõber kellega koos elan mängib sama palju kui mina xboxi oma PS konsooli (ehk natuke üle keskmise vist) ja tal on 1kord network maas olnud 6 tundi vms. Aga mitte ALATIHTI, IGA JUMALA KORD, PIDEVALT :))

Xboxi Live jah töötab korralikult aga vähe tolku kui paljude mängude serveritel probleeme mängu leidmise ja connectioniga, toon mõne näite oma viimastest mängudest mida mänginud: Battlefield BC, Dead Rising 2, Assassins Creed: Brotherhood, Black Ops jne. Ma ei tea kaua ma olen tulutult mängu lobbys sitsinud, et mängu lõpuks saada.
Ja mu internetiühendus on väga hea.

Ise eelistan ka loomulikult Live'i, minuarust kõige suurem miinus PS Networkil on party chat puudumine.
Pilt

mode
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 904
Liitunud: 16 Juul 2010, 10:17
Asukoht: Tallinn, Kakumäe

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas mode » 15 Jaan 2011, 18:01

Muidugi on siin xboxi fanboyd, see on normaalne, kui see xboxi foorum. Hullem oleks, kui me siin kõik PS3-e ülistaks. Kuid samuti usun, et need PS Networki jutud on rohkem sellised linnalegendid, et see alatihti maas jne(ma ei ole ps3 kasutaja). Kuid jah, hea asja eest ju võib natuke maksta ka.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas Milenko » 15 Jaan 2011, 18:06

mode kirjutas:Muidugi on siin xboxi fanboyd, see on normaalne, kui see xboxi foorum. Hullem oleks, kui me siin kõik PS3-e ülistaks.
Selles ma ei kahtlegi, sp kirjutasingi ju. Ma ise olen ka aga ma aja bullshiti ega jaga valeinfot!
Pilt

mode
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 904
Liitunud: 16 Juul 2010, 10:17
Asukoht: Tallinn, Kakumäe

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas mode » 15 Jaan 2011, 18:12

Milenko kirjutas:
mode kirjutas:Muidugi on siin xboxi fanboyd, see on normaalne, kui see xboxi foorum. Hullem oleks, kui me siin kõik PS3-e ülistaks.
Selles ma ei kahtlegi, sp kirjutasingi ju. Ma ise olen ka aga ma aja bullshiti ega jaga valeinfot!
Nõustun sinuga, et see asi pole PSN-s nii hull, kui siin räägitakse. Kuigi ma ise pole proovinud, kuid selle järgi, mis siin räägitakse, tundub nagu poleks PSN-i võimalik kasutada, kuid vaevalt, et asi nii hull.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 15 Jaan 2011, 18:35

Milenko kirjutas: Yes me kõik oleme xboxi fanboyd aga see jutt on vähe liig mis teie jutust võib järeldada PS Networki kohta.
Minu info pärineb:
A. ametlikest SONY teadaannetest et sorry aga meie PS network on jälle maas. :) Nu ma tõesti ei usu et SONY iseenda kohta oma kasutajatele valetab? :)

B. Facebookist oma sõprade ringist kes omavad PS3 (mitte xboxi, mõni omab xboxi ka muidugi).

Muidugi ma pean silmas "alatihti" puhul et korra kuus või iga kahe nädala tagant nädalavahetusel. Et sorry kui kelelgil jäi mulje et PS network on iga päev maas. Nii hull see siiski pole. Nädalavahetused on enamasti neil probleemiks nagu aru olen saanud.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 15 Jaan 2011, 21:27

EdragonXX kirjutas:
Milenko kirjutas: Yes me kõik oleme xboxi fanboyd aga see jutt on vähe liig mis teie jutust võib järeldada PS Networki kohta.
Minu info pärineb:
A. ametlikest SONY teadaannetest et sorry aga meie PS network on jälle maas. :) Nu ma tõesti ei usu et SONY iseenda kohta oma kasutajatele valetab? :)

B. Facebookist oma sõprade ringist kes omavad PS3 (mitte xboxi, mõni omab xboxi ka muidugi).

Muidugi ma pean silmas "alatihti" puhul et korra kuus või iga kahe nädala tagant nädalavahetusel. Et sorry kui kelelgil jäi mulje et PS network on iga päev maas. Nii hull see siiski pole. Nädalavahetused on enamasti neil probleemiks nagu aru olen saanud.
loll jutt,vb usas siis v kuskil mujal maas või tõesti on su sõpradel kas mingi neti pulgaga nett või muu sellinne kus see koguaeg kõigub ja ps3 ei võta seda omaks muidu on koguaeg nett olemas
see nii loll jutt sul et jah
ja eksole see et live tasuline on peaks ju asja parandama.
Eile 0:38 Call Of Duty black ops onlines live mängida ei lasknud.
No Matches Found
ja nii kella kolmeni,siis läksin magama ja praegu önneks töötab.
niiet jah see suht sitt!!!

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wuss- » 15 Jaan 2011, 21:32

võta selline mode mida kõik mängivad onlines Black Opsil mitte mingi selline kus alla 1kilo inimese sees ja ma pakun et sul pole mingi eri über nett, et saad mingite jaapani onudega mängida korralikult.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 16 Jaan 2011, 00:09

wwepoiss kirjutas: loll jutt,vb usas siis v kuskil mujal maas või tõesti on su sõpradel kas mingi neti pulgaga nett või muu sellinne kus see koguaeg kõigub ja ps3 ei võta seda omaks muidu on koguaeg nett olemas

ja eksole see et live tasuline on peaks ju asja parandama.
Eile 0:38 Call Of Duty black ops onlines live mängida ei lasknud.
No Matches Found
ja nii kella kolmeni,siis läksin magama ja praegu önneks töötab.
niiet jah see suht sitt!!!
Ma ei saa aru mis puutub siia internetiühendus? tee palun selgeks mis vahe on internetil, PSNetwork'l, xbox Live'l ja game serveritel. Täiesti erinevad asjad.

Mina rääkisin Sulle PS network'st ja Sony enda teadaannetest et sory userid aga PS network on maas ajutiselt. Eelmise aasta septembris oli neil vahepeal lausa katkestus mis kestis üle kahe ööpäeva, sellest katkestusest pasundasid sealhulgas paljud lehed. Ja seepole mitte mingil moel seotud Sinu internetiühendusega!

Rääkides COD: Black ops'ist, siis Black Op'si game serverid ei puutu Sinu PSnetworki või xbox live'sse. tegemist on kolmanda party serveriga mida majandab mängufirma ise või veelkorda keegi järgmine kellel selleks õigus antud on. Nii et kui Su Black Opsi server maas on siis see pole kindlasti xbox live või PS networki puudutav teema! See ei näita kohe mingilgi moel et üks või teine on kehvem või parem. Ja mis puutub Sinu "No Matches Found" teemasse, siis kasuta tõlkimiseks kasvõi google translaatorit (see on küll naljakoht, aga nii lihtsad asjad suudab ta ära tõlkida küll) ja tõenäoliselt saad tõlkeks et ühtegi vaba matshi ei leitud. Ehk siis ühtegi vaba mängu kuhu joinida ei leitud. kas ei sobinud tingimused või olid kõik täis või mis iganes võis põhjuseks olla. Vahel võib ka selline võimalus olla et mõni matsh võis käia ja isegi ruumi seal olla. Aga näiteks mingil põhjusel paljud seal ruumis olijatest olid Su ära blokkinud (ei soovinud sinuga mängida tulevikus), mis tähendab seda et nende playeritega samasse ruumi sattumist / saatmist üritatakse vältida.

Nii et palun tee omale terminid selgeks. muidu loeme siit varsti ka muid toredaid igivanu pärleid nagu et "kustutasin interneti kogemata ära" jt. IT klassikasse kuuluvad pärlid.
Viimati muutis EdragonXX, 16 Jaan 2011, 01:18, muudetud 1 kord kokku.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Jaan 2011, 01:04

wuss- kirjutas:võta selline mode mida kõik mängivad onlines Black Opsil mitte mingi selline kus alla 1kilo inimese sees ja ma pakun et sul pole mingi eri über nett, et saad mingite jaapani onudega mängida korralikult.
Minuteada mängitaksegi Team Deathmatci kõige rohkem BO-s.
Ja täna oli zombi modes läg jälle.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Jaan 2011, 01:09

[quote="EdragonXX"]

wwepoiss kirjutas:Veel saab käija PS3 mega lihtsalt netis ja teha seal mida iganes,ise kasutasin netti muusika,piltide ja teemade tõmbamiseks,lõpuks oli ps3 mel mingi 200 teemat ja 100 pilti ja korralikult mussi. :)
Seega osutan ma PS3 live kasuks ;)



oot oot oot. Mis jutt see nüüd on? originaalsel PS3'l pole mitte mingisugust brauserit. Samuti xbox'il. Palun lähti häktiud moditul PS3'le võid tõesti brauseri peale toppida ja kasutada. Sama ka xboxiga (google abiks). Aga kui me räägime originaalist siis sellist asja pole kummalgi. Vastasel juhul oleks meeletus koguses juba ka viiruseid ja kasutajate nutmisi et sisse häkitud või muudmoodi *PIIP* keeratud.. Ja tuleks hakata tegelema viirusetõrjega xboxile ja PS'le jne.

Mis häkimisest sa jälle räägid. Või eo tea sa ps3-mest midagi. Ps3-mel on oma browser täitsa olemas.
http://www.youtube.com/watch?v=xTIVmZfN3lQ Ja sealt saab päris palju asju tõmmata ja ka videosi vaadata.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: live kui raharöövel?

Postitus Postitas EdragonXX » 16 Jaan 2011, 01:22

Viimati muutis EdragonXX, 16 Jaan 2011, 01:41, muudetud 3 korda kokku.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist