Orikad vs piraadid

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas UltimateGamer » 04 Mär 2010, 14:57

Kui nii mõelda siis jah. :P

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas Shade » 04 Mär 2010, 15:44

enamus nii öelda rasked achid on puhas grind - nüri uhamine.
Need suudavad need sellised grinditavad achid ära teha kellel mmo-s oli samamoodi raha ja mu kraami jaoks seda tahtmist ja vastupidamist.

Mäletan oma WoWi aegadest, kui sai elatud mõnedes kohtades, et mingi rep ülesse taguda või raha grindida. tunde ühe kohapeal ringi joosta ja ühte ja sama elukat maha nottida. Isegi instasid sai nii joostud oksendamiseni

Muidu tegelikult pole maxi raske saada, peab olema tahtmist ja vastupidavust. Vahepeal väikesed pausid teha teevad asja lihtsaks.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas dreysebud » 04 Mär 2010, 17:31

Väikesed pausid aitavad muuseas palju isegi. Ei mäleta täpselt mis mäng ja mis arch oli, kuid jamasin tükk aega sellega. Tundide viisi vist ja närv oli must juba. Kuid tegin väikese pausi ja sain esimese korraga pärast pausikest tehtud :D Tehtud sain siis ma ei mõistnud, kuda see nii kerge hoopis oli :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas Shade » 05 Mär 2010, 12:06

pausid aitavad ka raske koha juures. Istud tunde ja läbi ei saa. Teed pausi, pelad miskit muud ja siis proovid uuesti ja tavaliselt esimese korraga kohe tehtud
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas UltimateGamer » 05 Mär 2010, 19:05

Jap, pelasin mingi 3h Sabouteuri, ei saanud ühest kohast edasi, tegin 30 min pausi, essa korraga kohe. :P

Ruukel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 42
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:00

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas Ruukel » 10 Mär 2010, 00:46

Esimese xboxi modisin ja siis piraatlus oli teemas, aga nüüd uue xboxiga ei viitsi jamada, orikad ikka paremad, kui raha rohkem liigub jne :)

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas UltimateGamer » 10 Mär 2010, 15:41

Kui raha on, ostad pigem ikka orikaid.
Samas kui raha pole, siis ikkagi vaja mängu saada ja tõmbad netist. :p

Endal igastahes nii.

Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas end889 » 26 Sept 2010, 18:38

kannatust peab olema.. :D
second hand pelasi saab juba odavamalt kui poest.....olen siit foorumist juba suht palju ostnud....mõne küll müüks tagasi hea meelega, aga vahet pole, eks kollektsioneerimis rõõm on ka oma moodi rõõm B-)
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas Tom-D » 26 Sept 2010, 20:15

+1 Originaalid. PS3 peal on kusagil 25 mängu riiulis, Xboxil sama palju, Wii-l ja PS2-hel mõlemal kusagil 15, ja ei kahetse ühtegi ostu. Oman ligipääsu ka promomängudele, seega jääb osa raha kulutamata. Ükski mäng niisama ei ei seisa, kõik on või saavad läbi mängitud, paremaid saab aeg ajalt uuesti tehtud, eriti onlines. Mänge ostan välismaalt, eriti eBayst, kus on hinnad eestiga võrreldes sigaodavad. Samuti järelturult, kus mängude hinnad on vägagi taskukohased. Windows on mul originaal, samuti ka kõik muu mis arvutis on (kasutan vabavaraprogramme: openoffice, photoscape jne...), muusikat kuulan raadiost, need mõned plaadid mida niisama kuulan on originaalina olemas. Filme ei ole isegi vaja enam piraaditseda, on olemas kodulehed kus saad onlines vaadata neid ja otsustada kas osta või mitte (HULU, Megavideo ja muud taolised lehed). Kuigi vahest peab ka neid tõmbama, mida onlines vaadata ei saa. Filmid ja seriaalid on ka ainukesed asjad, mida tõmban. Ka minu arvuti desktopil ilutseb uTorrenti logo.

See ei ole alati nii olnud, esimene xbox, wii ja PS2 olid kõik moditud, kuid nagu keegi juba mainis siis lõpuks olid riiulid mänge täis ja mänginud olin neist vaid väheseid. Ei suutnud korralikult ühele mängule keskenduda kuna mõttes oli juba järgmine vägev mäng mis konsooli kõrval oli. MP3-si oli arvutis paar tuhat, kuulasin neis kõigest paarikümmet, aga oli ju vaja, et kõik uued albumid olemas oleks :-\ You get the point. Mingil hetkel hakkasid igasugu sellised asjad minu jaoks väärtust omama - mängud, muusika, tehnika jne... ja siis loobusin piraaditsemisest. Tootjate toetamine garanteerib kvaliteedi tulevikus.

Ei poolda piraatlust kuid ei maksa ka tarbetut raha asjade eest mis väärtust ei oma, seepärast ostangi asju välismaalt, kus kõik on pea poole odavam ja valik suurem. Ei ole ka piraatluse vastane võitleja, kes tahab see piraaditseb, kes tahab see mitte, igale ühele oma, kõik inimesed ei saagi ühesugused olla ja kõik arvamused ei saagi ainuõiged olla. Igaüks valib ise mis talle paremini sobib.


Ärge nüüd näkku pekske :D Tegemist on ainult minu arvamusega ja ei ole suunatud kellegi pihta.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas DasMonx » 26 Sept 2010, 20:25

vägagi asjalik tekst (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Makaveli
Algaja
Algaja
Postitusi: 52
Liitunud: 14 Juul 2010, 12:35
Asukoht: Tartumaa

Re: Orikad vs piraadid

Postitus Postitas Makaveli » 27 Sept 2010, 02:44

Pirad ikka. Ei näe mõtet mängu eest ulme pappi välja käia lihtsalt. Jack - oktoobri keskpaiku tellin sinult mõned, seega ole valmis. :P

lepoarro
Algaja
Algaja
Postitusi: 83
Liitunud: 06 Dets 2009, 12:05
Asukoht: Rapla maakond
Kontakt:

Orikad vs pirad

Postitus Postitas lepoarro » 26 Okt 2010, 18:42

Ma arvan, eks samalaadne teema käis ka eelmine banwave korral. Eks piramisega kaasneb väike risk, aga mis kokkuvõttes tasub siiski end ära. No vähemalt minu puhul on korralikult tasunud.
Pilt
Xbox 360 hooldus, remont, tarvikud, seadmed

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Orikad vs pirad

Postitus Postitas xb0x » 26 Okt 2010, 19:29

Mina läksin nüüd originaalidele tagasi, aitab küll piramisest, ei jõua enam põdeda nende bännide pärast. :D

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox 360 Dashboard uuendus ja Ban wave 04.11.2010

Postitus Postitas henz22 » 26 Okt 2010, 20:49

Õnneks ma laivis ei mängigi põhimõtteliselt, nii et kui ka tuleks bänn, pole väga hull, mänge saab ikka mängida ju samamoodi. :)

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Xbox 360 Dashboard uuendus ja Ban wave 04.11.2010

Postitus Postitas UnoSiin » 27 Okt 2010, 07:56

njha ma ka netis mängin mega harva vb aastas kuu aega(dets tavaliselt), Ja lasin selle kinect update ka teha...ei tea kas seal juba see turva kontroll sees või tuleb see ametliku updateiga alles? olen siis juba flagged??

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist