Rahulolu Xbox-iga??

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas snaki » 27 Juun 2013, 11:27

Rahul, käinud läbi mitu neid, ei kahetse, et valisin microsofti sony asemel (Y)
Pilt

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Juss90 » 27 Juun 2013, 11:52

Raske uskuda, et olen olnud Xbox'i omanik juba 5 aastat. Uskumatu on selle juures see, et juba 5ndat aastat kasutan ma sama konsooli. Kui ostetud sai, siis öeldi et:''Oleksid pidanud ikka PS3 ostma, aasta pärast teed seda nagunii kui Xbox katki läheb.''

Üldiselt kasutan teda iga päev ja kui mängin siis ikka 2-10 tundi järjest.
Pilt

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas RR9 » 13 Juul 2013, 22:05

Täiesti rahul. Alati on midagi teha vähemalt, kui igav hakkab. Konsool on 2 aastat 3 kuud vana, seega väga vana pole :P

Kasutaja avatar
K1992
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2013, 19:53

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas K1992 » 22 Sept 2013, 20:04

Rahul (Y)

Kasutaja avatar
jegesmesh
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 23 Okt 2012, 15:34
Asukoht: Jõgeva

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas jegesmesh » 27 Okt 2013, 18:10

Meeletu rahulolu valdab!
Pilt

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas iChriss » 27 Okt 2013, 20:26

Ülimalt rahul ikka xBoxiga.
Konsool on umbes kuu-2 vana, aga vahepeal tunda saanud juba 24h järjest töötamist, mitte mingit probleemi pole olnud.
PS-i pult on minu meelest ülimalt mõttetu. xBox konsool ise ka välimuselt ilusam kui see suur kauss-padi PS.
Kuigi pean tunnistama, et minu esimene konsool oli PS, kõige esimene generatsioon. Sain selle lapsena ja siiamaani töötab. Mängimist suht vähe näinud, ülimalt heas korras.
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Brands
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 248
Liitunud: 01 Apr 2013, 20:24
Asukoht: Tartu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Brands » 27 Okt 2013, 21:02

iChriss kirjutas: Kuigi pean tunnistama, et minu esimene konsool oli PS, kõige esimene generatsioon. Sain selle lapsena ja siiamaani töötab. Mängimist suht vähe näinud, ülimalt heas korras.
Endal oli esimene konsool see "telekamäng", sain selle ka mingi 5 aastaselt ja mängisin siukseid 80-ndate 90-ndate mänge nagu Tank, Supermario (fake) jne (aasta oli 2005). see peaks ikka veel kusagil pööningul alles olema aga eriti hästi ei tööta enam. Järgmine konsool oli mul PS2, selle sain aasta-2 hiljem ja meeldis aga kahjuks müüsin maha kuna tahtsin nii väga seda Wii'd, järgmine konsool oligi siis Wii ja seda sai ka ikka päris palju mängitud, lõpuks lasin flashida ka aga kahetsesin hiljem, kuna flashimine koos kõvakettaga läks maksma üle 100 euro. Wii müüsingi maha 2012 kevadel ja kuni jõuludeni olin pc gamer, siis sain Xbox 360 4gb, sellel läks paari kuuga plaadilugeja katki ja garantiist sain natuke juurde makstes uue 250gb versiooni (vahepeal sain aru, et 4gb on vähe) ja see on siiamaani ja olen rahul, ainuke asi on see, et on vaja osta mingi charge kit vms, kuna koguaeg patareid puldil tühjad. Ostsin muidugi Kinectiga versiooni aga seda kasutan tglt ainult mic-na, Kinecti mänge pole juba kuid mänginud. :))

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas iChriss » 27 Okt 2013, 21:10

Ränk OT, aga tahtsin lihtsalt õelda, et kogematta täiesti juhtus, et ostsin 250gb mudeli. Plaan oli osta 4gb, aga kuna kohapeal ei olnud, siis olin nõus rohkem välja käima ja raatsisin selle 250gb osta ikka. (Isu oli nii suur :D)
Ja ma ei kujuta ette, kui vihane ma oleks olnud, kui oleksin 4gb ostnud ja hiljem oleks välja tulnud, et ei saa GTA V-d pelada. Ülimalt õnnelik nüüd, et nii läks.
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Hydra Tomix » 27 Okt 2013, 21:13

iChriss kirjutas:Ränk OT, aga tahtsin lihtsalt õelda, et kogematta täiesti juhtus, et ostsin 250gb mudeli. Plaan oli osta 4gb, aga kuna kohapeal ei olnud, siis olin nõus rohkem välja käima ja raatsisin selle 250gb osta ikka. (Isu oli nii suur :D)
Ja ma ei kujuta ette, kui vihane ma oleks olnud, kui oleksin 4gb ostnud ja hiljem oleks välja tulnud, et ei saa GTA V-d pelada. Ülimalt õnnelik nüüd, et nii läks.
Paljud inimesed kurdavad, et ostavad Xboxi GTA V pärast ja siis nutavad, et kuda juurde saada. Ma juba enne ostu otustasin, et 250GB, sest oli plaanis mänge osta Xboxist otse ka

Kasutaja avatar
iChriss
Liige
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 24 Okt 2013, 15:58

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas iChriss » 27 Okt 2013, 21:16

Hydra Tomix kirjutas:
iChriss kirjutas:Ränk OT, aga tahtsin lihtsalt õelda, et kogematta täiesti juhtus, et ostsin 250gb mudeli. Plaan oli osta 4gb, aga kuna kohapeal ei olnud, siis olin nõus rohkem välja käima ja raatsisin selle 250gb osta ikka. (Isu oli nii suur :D)
Ja ma ei kujuta ette, kui vihane ma oleks olnud, kui oleksin 4gb ostnud ja hiljem oleks välja tulnud, et ei saa GTA V-d pelada. Ülimalt õnnelik nüüd, et nii läks.
Paljud inimesed kurdavad, et ostavad Xboxi GTA V pärast ja siis nutavad, et kuda juurde saada. Ma juba enne ostu otustasin, et 250GB, sest oli plaanis mänge osta Xboxist otse ka
Ei ostnud üldse xBoxi GTA V pärast.
GTA or rally only! Vihkajad võivad vihata.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Hydra Tomix » 27 Okt 2013, 21:20

iChriss kirjutas:
Hydra Tomix kirjutas:
iChriss kirjutas:Ränk OT, aga tahtsin lihtsalt õelda, et kogematta täiesti juhtus, et ostsin 250gb mudeli. Plaan oli osta 4gb, aga kuna kohapeal ei olnud, siis olin nõus rohkem välja käima ja raatsisin selle 250gb osta ikka. (Isu oli nii suur :D)
Ja ma ei kujuta ette, kui vihane ma oleks olnud, kui oleksin 4gb ostnud ja hiljem oleks välja tulnud, et ei saa GTA V-d pelada. Ülimalt õnnelik nüüd, et nii läks.
Paljud inimesed kurdavad, et ostavad Xboxi GTA V pärast ja siis nutavad, et kuda juurde saada. Ma juba enne ostu otustasin, et 250GB, sest oli plaanis mänge osta Xboxist otse ka
Ei ostnud üldse xBoxi GTA V pärast.
Sorry, jäi selline mulje :D

Arko
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 27 Okt 2013, 16:40

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Arko » 05 Nov 2013, 17:16

2 aastat ühikas sellist valu näinud igapäev, isend ise 4 aastat vana, et igati rahul sellise tööloomaga.

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Holy. » 09 Nov 2013, 18:18

2009 aasta jõuludel sain, täiesti rahul olen sellega. Pult oleks nagu mu käte järgi tehtud.

Kasutaja avatar
Mr.Clown
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 228
Liitunud: 23 Dets 2012, 21:11

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Mr.Clown » 13 Nov 2013, 18:38

Pole probleeme küll , täitsa rahul :D
Pilt

iGontsarenko
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Aug 2014, 18:05

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas iGontsarenko » 18 Aug 2014, 18:31

Oma Xbox oneg-a olen ikka väga rahul,ei kahetse ültse et valisin selle ps4-a B-) asemel :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist